Paslaugos

 


HAMSA HOUSE teikiamos paslaugos tai kompleksas paslaugų, kurios atliekamos siekiant įvesti harmoniją minčių, kūno ir sielos lygmenyse. Mes esame visuma, todėl serga mūsų kūnas, tai yra ženklas, jog mūsų mąstymo modeliai nėra sveiki. Kai paleidžiame savo senuosius ribotumus, negatyvų dialogą ir sunkias emocijas – kūnas savaime išgija.

Siekiant ilgalaikio transformacinio pokyčio žmoguje paprastai taikomas pilnas terapinis kompleksas. Eiga apsprendžiama individualiai su klientu, pagal jo atvejį, poreikius ir galimybes.

Susitikimų eiga neretai skiriasi nuo “tradicinės” psichoterapijos seansų eigos, kadangi HAMSA HOUSE terapija atliekama remiantis naujausiais neuromoksliniais tyrimais. Konsultacijų metu pabrėžiama svarba ne tik kalbėtis apie problemas, bet svarbiausia,  jas spręsti ir rasti tinkamas terapines praktikas jau pirmojo susitikimo metu. Kiekvienu tolesniu susitikimu pasitelkiamos galimai skirtingos terapinės metodikos. Kiekvienas mūsų susitikimas – tai nauja nuostabi istorija.

SVARBU: Pirmasis susitikimas-konsultacija siekiant išsiaiškinti kliento atvejį, problematiką, nuspręsti dėl reikiamos metodikos ir paskirti praktinius patarimus klientui, gali trukti iki 2 valKiekviena terapinio komplekso paslauga turi savo įkainį.

Į TERAPINĮ KOMPLEKSĄ ĮEINA:

 

KONSULTACIJOS

Pokalbis ir darbas su metodika

 

1 val. paslaugos įkainis 70 eur

Jei gyvenime susiduriate su problemomis ir norite jas išspręsti – kartu surasime būdą tai padaryti. Tai gali būti emocinės, sveikatos problemos ar kaip aš vadinu – sielos skausmas. Kartu surasime būdą visa tai išspręsti. Pasidalinsiu visomis žiniomis, patirtimis ir praktikomis. Kartais užtenka tiesiog pokalbio ir suvokimo viso to kas mus supa ir su mumis vyksta. Konsultacijų metu bendraujame pagal mano suformuluotą “TRANSFORMACINĘ” pokyčio metodiką. PIRMOSIOS KONSULTACIJOS metu aptarsime jūsų problematiką ar norus ir siekius dėl kurių kreipiatės. Aptarsime ir nuspręsime tolimesnę eigą.


HIPNOTERAPIJA

Problemų sprendimas hipnozės pagalba

 

1 val paslaugos įkainis 90 eur 

Naujausi tyrimai parodo, jog darbas su pasąmone gali padėti mums išspręsti eilę problemų gerokai greičiau ir efektyviau nei bet kuri kita terapijos forma.

Hipnozė efektyviai padeda palengvinti įvairias fobijas, baimes, nerimą, neigiamų įvykių ir emocijų pasekmes. Atskleidus neigiamų emocijų priežastį, išsilaisviname nuo mus slegiančios naštos. Sustiprinamos mūsų teigiamos savybės ir gebėjimai, skatinamas savybių ugdymasis. Tapsite ramesni, labiau pasitikintys savimi ir gyvenimu.

Šios terapijos pagalba keliaujama į jūsų pasąmonę, siekiant gauti atsakymus ir išspręsti jums rūpimus klausimus ar sveikatos problemas. Mūsų pasąmonėje glūdi tikrosios priežastys, tikrieji norai ir atsakymai į kuriuos sąmoningu suvokimu mes pažvelgti negalime. Gausite atsakymus ir sprendimo būdus į jums rūpimus klausimus, situacijas ar būsenas, kuriose šiuo metu esate. Pasąmonė nukreips jus sprendimo būdų link, pateiks tai kas jai atrodo svarbu. Dažnai mūsų problemų priežastys glūdi šiek tiek giliau nei mes galime pamatyti ir suvokti savo protu. Čia galioja laisvos valios principas – pasąmonė visada dirba tik jūsų naudai. ​


PIRMINĖ TERAPIJA SU VAIKYSTĖS SĄLYGOTUMAIS – VIDINIO VAIKO GYDYMAS 

Vidinio vaiko gydymas yra procesas, specialiai sukurtas spręsti praeities sąlygotumus. Jis padeda žmonėms įsisąmoninti tai, ką jie nešasi iš praeities ir tai paleisti.

Sąlygotumus mes atsinešame iš ankstyvos vaikystės. Jie nesąmoningai daugeliu skirtingų būdų vėl pririša mus prie seno ir žinomo. Dėl to mes negalime pamatyti gyvenimo naujomis akimis. Net būdami jauni matome pasaulį jau pasenusiomis akimis.

Vidinio vaiko gijimo procesas tai kelionė per savo skirtingus vystymosi laikotarpius. Esant natūraliam žmogaus asmenybės vystymuisi, skirtingos psichologinės kokybės formuojasi skirtingais vaiko amžiaus laikotarpiais. Jeigu tame laikotarpyje vaikas buvo psichologiškai sužeistas, tos kokybės negali pilnai atsiskleisti jau suaugusioje asmenybėje, pačiame žmoguje. Pereinant visus tarpsnius atkuriame patį ryšį su kokybe, kuri turėjo natūraliai atsiskleisti būtent tuo gyvenimo laikotarpiu ar momentu, taip pat išlaisviname užblokuotą energiją, gijame, sveikstame.

Kiekvienas laikotarpis yra labai skirtingas, kiekviename iš jų mūsų psichiką veikia vis kitaip.

Šeimos primetami sąlygotumai gali būti bet kokio pavidalo. Jie gali būti įdiegti fizinės invazijos būdu, pavyzdžiui, mušant ar atstumiant. Taip pat emociškai – kenkiant ir neigiant asmens jausmus, emocijas, neleidžiant išreikšti pykčio. Sąlygotumai gali būti primesti protui, nesuteikiant žmogui jokio šanso atrasti, kas jis iš tikrųjų yra ir ko jis nori. Primetamos rolės ir sąlygos nešamos visų šeimos narių, neleidžiant suvokti savo individualumo ir atsinešto sielos tikslo.

Sąlygotumai ne tik mums nurodo, kokie turėtume būti, jie dar ir trukdo suprasti, kas mes iš tikrųjų esame. Mums daro įtaką šeima, mokykla, religija ir aplinka. Dažniausiai tai atsitinka nesąmoningai. Žmonės, kurie daro mums įtaką, dažniausiai tiesiog perduoda tai, kas buvo padaryta jiems.

Neišreikštas praeities skausmas yra pagrindinis trukdis mums būti čia ir dabar. Mes norime atsiverti, pasitikėti, būti įkvėpti, kūrybingi, bet praeities sąlygotumai visa tai užblokuoja. Sąlygotumus nusimetęs vidinis vaikas gali tarsi pagaliau gimti iš naujo.

VIDINIO VAIKO GIJIMO SESIJOS skirta tam, kad gautume antrą šansą. Šį šansą jūs duodate sau, kad daugiau nebešvaistytumėte savo gyvenimo besiilgėdami, senuose skausmuose ar kažkokiu būdu likdami prisirišę prie praeities.

Seni sąlygotumai, verčiantys mus tikėti, jog turime viską padaryti teisingai ir tobulai iš pirmo bandymo, yra pasenę. Jūs sužinosite, kad gyvenimas yra eksperimentas. Ir jūs esate kviečiami žaisti, atrasti ir judėti toliau.