Paslaugos

 


HAMSA HOUSE teikiamos paslaugos tai kompleksas paslaugų, kurios atliekamos siekiant įvesti harmoniją kūno, minčių ir sielos lygmenyse. Visas paslaugas galima rinktis atskirai arba kaip pilną kompleksą siekiant įveikti sudėtingas sveikatos ir emocines problemas. Poreikis apsprendžiamas individualiai su kiekvienu klientu, pagal jo atvejį, norus ir galimybes.

Susitikimų eiga neretai skiriasi nuo “tradicinės” psichoterapijos seansų eigos, kadangi HAMSA HOUSE terapija atliekama remiantis naujausiais neuromoksliniais tyrimais. Konsultacijų metų pabrėžiama svarba ne tiek kalbėtis apie problemas, kiek jas spręsti ir rasti tinkamas terapines praktikas jau pirmojo susitikimo metu.

SVARBU: Pirmasis susitikimas-konsultacija siekiant išsiaiškinti kliento atvejį, problematiką, nuspręsti dėl reikiamos metodikos ir paskirti praktinius patarimus klientui, gali trukti iki 2 val.

KONSULTACIJA

Pokalbis ir darbas su metodika

Jei gyvenime susiduriate su problemomis ir norite jas išspręsti – kartu surasime būdą tai padaryti. Tai gali būti emocinės, sveikatos problemos ar kaip aš vadinu – sielos skausmas. Kartu surasime būdą visa tai išspręsti. Pasidalinsiu visomis žiniomis, patirtimis ir praktikomis. Kartais užtenka tiesiog pokalbio ir suvokimo viso to kas mus supa ir su mumis vyksta. Konsultacijų metu bendraujame pagal mano suformuluotą “TRANSFORMACINĘ” greito pokyčio metodiką. PIRMOSIOS KONSULTACIJOS metu aptarsime jūsų problematiką ar norus ir siekius dėl kurių kreipiatės. Aptarsime ir nuspręsime tolimesnę eigą.

Trukmė 1 val. – paslaugos įkainis 50 eur


HIPNOTERAPIJA

Problemų sprendimas hipnozės pagalba

Naujausi tyrimai parodo, jog darbas su pasąmone gali padėti mums išspręsti eilę problemų gerokai greičiau ir efektyviau nei bet kuri kita terapijos forma.

Trukmė 1 – 2 val.

1 val įkainis 70 eur (įkainis valandinis)

Hipnozė efektyviai padeda palengvinti įvairias fobijas, baimes, nerimą, neigiamų įvykių ir emocijų pasekmes. Atskleidus neigiamų emocijų priežastį, išsilaisviname nuo mus slegiančios naštos. Sustiprinamos mūsų teigiamos savybės ir gebėjimai, skatinamas savybių ugdymasis. Tapsite ramesni, labiau pasitikintys savimi ir gyvenimu.

Šios terapijos pagalba keliaujama į jūsų pasąmonę, siekiant gauti atsakymus ir išspręsti jums rūpimus klausimus ar sveikatos problemas. Mūsų pasąmonėje glūdi tikrosios priežastys, tikrieji norai ir atsakymai į kuriuos sąmoningu suvokimu mes pažvelgti negalime. Gausite atsakymus ir sprendimo būdus į jums rūpimus klausimus, situacijas ar būsenas, kuriose šiuo metu esate. Pasąmonė nukreips jus sprendimo būdų link, pateiks tai kas jai atrodo svarbu. Dažnai mūsų problemų priežastys glūdi šiek tiek giliau nei mes galime pamatyti ir suvokti savo protu. Čia galioja laisvos valios principas – pasąmonė visada dirba tik jūsų naudai. ​


Regresinė Terapija

Šiais laikais reinkarnacijos faktas tapo lengviau suvokiamas ir prieinamas kiekvienam iš mūsų. Apie sielų persikūnijimą įrodo ir šiuolaikiniai moksliniai tyrimai visame pasaulyje atliekami jau ne vieną dešimtmetį. Darbo su pasąmone specialistai turi galimybę pažvelgti į skirtingas žmonių sielos reinkarnacijos, kuriose kūnas atlieka tik fizinį vaidmenį pasitarnaudamas mums šiame pasirinktame gyvenime. Šios terapijos pagalba, mes turime galimybę patys tarsi filmą ekrane stebėti savo buvusį gyvenimą ar gyvenimus, galimai įtakojusius mūsų dabartinę būtų. Neišspręstos problemos, karminės sąjungos ar šleifai, nesuprastos emocijos, kurios atrodo priklauso ne mums – visa tai dažnai būna praeitų gyvenimų palikimas. Viskas slypi užkoduota mūsų DNR – visus atsiminimus apie įvykius ir išgyventas emocijas mes atsinešame su savimi, tačiau mūsų sąmonė to nesuvokia ir tiesiog priima tai kaip praeitį. Viskas įtakoja mūsų šiandienos gyvenimą, dažnai mūsų gyvenimas vyksta pagal tuos pačius modelius, kartojame tas pačia klaidas ir jaučiamės vienodai, nors ir stengiamės sąmoningai kažką keisti. Neretai praeituose gyvenimuose išgyventi įvykiai ir jausmai mus lydi šiame gyvenime, todėl regresinės kelionės metu galima efektyviai pašalinti emocines ligas, baimes, depresiją bei sunkiai paaiškinamus jausmus. Pagaliau išsivaduoti iš atsikartojančių įvykių rato. Regresinės terapijos metu kartais pakanka pamatyti ir priimti bei įsisąmoninti praeities įvykius ir jie dažnai netenka galios šiam gyvenime.