Apie Mane


Sveiki, aš esu Asta Asteen – transformacinio pokyčio terapeutė, hipnoterapeutė, motyvacinė kalbėtoja, HAMSA HOUSE kūno ir sielos namų įkūrėja. Sena siela jaunos išvaizdos kūne, taip apibūdinčiau save.

Gyvenimas mane nuvedė prie veiklos kuri gimė labai natūraliai ir yra ypač artima mano sielai. Aš esu mama, žmona ir tiesiog laimingas žmogus. Tokia esu šiandien. Tačiau daugelį savo gyvenimo metų buvau tiesiog nelaimingas žmogus nerandantis sau vietos – pilna nerimo, baimių, noro konkuruoti, sau ir kažkam kažką įrodyti. Mane vijosi praeities nuoskaudos ir šešėliai. Kentėjo mano kūnas ir siela. Sunkiai sirgau, mano kūną buvo užvaldę begalės sutrikimų, kurie mano kasdienybę buvo pavertę egzistavimu. Taip gyventi nebegalėjau – manyje įvyko stiprus emocinis lūžis, transformacija, kuri mane atvedė čia kur esu šiandien – į šviesos, ramybės ir meilės pasaulį. Esu be galo dėkinga savo artimiausiems žmonėms, kurie visada buvo šalia kai man jų reikėjo. Taip pat dėkinga žmonėms kurie prisidėjo prie mano sveikatos atstatymo viso šio sudėtingo kelio metu. Bet labiausiai esu dėkinga sau – kad save pamilau, kad nustojau žaloti save negatyvu, paleidau ir atleidau, prisiėmiau atsakomybę už save ir savo gyvenimą. Kai vieną dieną nusprendžiau, kad nebenoriu gyventi tamsoje, aš mažais žingsneliais, vis krisdama ir vėl stodamasi pastačiau save ant kojų. Kai įsiskiepijau meilę sau – kardinaliai pasikeitė mano požiūris į save ir į pasaulį. Aš nustojau dairytis į praeitį, nustojau save smerkti, atsisakiau dalykų kurie pajutau – mane skaudina ir žaloja. Aš nustojau konkuruoti, lygintis su kitais – aš įsileidžiu tik tas mintis ir patirtis kurios skatina pozityvą mano gyvenime ir atneša man šypseną. Aš pamilau visatą ir žmones aplinkui save, nesvarbu kokie skirtingi jie bebūtų. Aš pradėjau gyventi šviesoje. Tačiau to nebuvo gana, kad pilnai pasveikčiau. Mano kūne buvo susidarę stiprūs energetiniai blokai. Tik kai išgryninau iki smulkmenų kas mane žeidžia, ką turiu paleisti ir kokios savęs dalies turiu atsisakyti bei kaip pakeisti savo pasąmonės programas – tik tuomet pradėjau pilnai sveikti ir stiprėti. Net menkiausi mintis, kurią mes galbūt neigiame ar slopiname gali mus sugriauti.

Mes esame savo gyvenimo kūrėjai, kiekvieną dieną mes renkamės kuo mes norime būti ir kokiais norime tapti. Mes galime rinktis gręžiotis į praeitį, jaustis aplinkybių aukomis, tikėtis, jog kažkas kitas mus pamils ar išgydys, bet juk mes patys esame sau VISKAS. Kaip savęs nemylime, save liūdiname ir susargdiname, taip galime save ir išgydyti. Mūsų mintys kuria mūsų materiją. Mes esame kūrėjai – savo paties gyvenimo, sveikatos ir svajonių. Labai mėgstu šiuos žodžius, kurie kadaise gimė mano galvoje: „ Apie praeitį aš negalvoju, už dabartį dėkoju, apie ateitį aš tik pasvajoju“. Kaip aš šio ilgo savo sielos kelio dėka tapau dėkojančiu ir laimingu žmogumi, taip tokiu galite tapti ir bet kuris iš jūsų. Aš pradėjau gyventi dabartyje – juk tik šį momentą mes iš tikrųjų ir teturime. Ar kažkas daugiau mums pažadėta, mes nežinome, galime tik pasvajoti… O šiuo momentu mes galime dėkoti už dabarties akimirką, už galimybę keistis. Šis momentas yra tas laikas kai mes galime nuspręsti nustoti kentėti ir pradėti kurti save kitokį, mažais žingsneliais.

Man sveikstant ir atrandant naują pasaulį manyje gimė begalinis noras patarti ir pagelbėti žmonėms, tokiems kokia kažkada buvau aš. Pasimetusiems, liūdniems, nerimaujantiems, skaudančiu kūnu ir siela. Žinau ką reiškia tokiu būti, žinau koks sunkus tas kelias, žinau kaip kartais atrodo, kad jau nebėra galimybių. Žinau ką reiškia būti nerimo kankinamu žmogumi, kuris bijo visko net savo šešėlio.

Viskas kas padėjo man, esu įsitikinusi padės ir jums. Dėdama visas įmanomas pastangas pasveikti, aš ieškojau įvairiausios pagalbos, to pasekoje suvokiau, kas gali padėti sergančiam žmogui. Pati savo jėgomis išbandžiau daugybę metodų ir praktikų, kurios man iš ties labai pasitarnavo. Todėl šiandien esu pasiruošusi padėti TAU. Aš esu gyvas pavyzdys, kad įmanoma išsivaduoti iš tamsos ir pasinerti į šviesą. Įmanoma atsikratyti nerimo, iracionalių baimių, liūdesio, nustoti save kritikuoti ir spausti, nustoti konkuruoti ir lygintis, nustoti nerimauti. Pamilti save ir nuspręsti keistis. Nustoti skubėti ir reikalauti iš savęs ir kitų neįmanomo. Tapti, atrodo, pačiu laimingiausiu žmogumi šiame pasaulyje. Pradėti džiaugtis kiekviena akimirka, mėgautis smulkmenomis ir tuo, jog tiesiog šiandien atsikėlėte ir esate čia. Juk tai taip pat dovana. Ne kiekvienas tokia dovana gali pasigirti.

Kviečiu kartu atrasti kelią į šviesą ir ramybę. Kviečiu nusiraminti ir atsikratyti kūniškų ligų.

Aš esu čia, jog tai padarytume kartu

Su meile –

Asta Asteen

Adresas: Laisvės al. 101 A., Kaunas.

El paštas: hamsahouse@inbox.lt

Facebook: https://www.facebook.com/hamsahousenamai/

Tel: +37065155050