“Kas aš iš tikrųjų esu“? – Transformuojantis patyrimas Kaune

“Kas aš iš tikrųjų esu“? – Transformuojantis patyrimas Kaune

September 30, 2023 0 By asta

        Transformuojantis patyrimas “Kas aš iš tikrųjų esu“? 🌙

Vietų skaičius 12 žmonių.

Lapkričio 17 d., 17:00 val. Kaunas.

Neretai žmonės man sako, kad nežino kas iš tikrųjų jie yra. Ir pati turėjau šį jausmą kai prisimenu senąją savo versiją.

Šis jausmas mumyse gyvas todėl, kad mes greičiausiai ir neturėjome laiko ir galimybių patirti savęs tikro, autentiško.

Į šį pasaulį ateiname su unikalia savastimi, spektru emocijų ir jausenų, nepakartojami. Mokame ir leidžiame sau jausti, džiaugtis, mėgautis, išreikšti ir mylėti save. Leidžiame sau būti savimi ir pripažįstame savo emocijas. Mėgaujamės gyvenimu ir savo gyvybine energija. Deja, neretai tai trunka labai trumpai.

Mes patenkame į šeimą, kurioje ši savastis – TIKRASIS AŠ, nėra paremiamas. Priimkime tėvus kokie jie yra, tačiau jie neretai būna žmonės su savo istorija, skausmu, traumomis ir ribojimais. Jie neturi resursų, galimybių ir įgūdžių priimti savo vaikų su jų unikalumu ir džiaugsmu. Jų pačių tikroji savastis nebuvo paremta.

Tokioje aplinkoje mūsų TIKRASIS AŠ yra slopinamas jau egzistuojančių pasąmoninių šeimos susitarimų, rolių ir naštos. Mes išmokstame slopinti savo unikalumą, slėpti savo emocijas, savąstį, savo tikruosius norus ir nuomonę. Mes pasislepiame po sąlygotumų šydu ir nešamės jį visą likusį gyvenimą….nebent apsisprendžiame daryti kitaip ir pagaliau leisti savo TIKRAJAM AŠ vėl atgimti. Vien mintis apie tai mus daro gyvus.

Ramesnėj ar labiau konfilktiškoj šeimoje mes augome – nesvarbu, nes beveik nėra žmogaus kuris šiai dienai neturėtų sąlytogumų, kurie jį ribotų. Viskas kas primesta mums būnant vaikais, šiandien yra mūsų ribos, blokai, neigiami įsitikinimai ir pradingęs gyvenimo džiaugsmas.

Atrodo, tarsi viską turime, bet viduje begalinė tuštuma. Bandome save “užkišti” dar vienu pirkiniu, svaigalais ar dar vienu nereikalingu dalyku gyvenime – bet liūdesys visgi niekur nedingsta. Nes iš tikrųjų mes neturime savęs.

Žmogus, kuris bando susivokti kas jis yra ir kokia jo pakirtis šioje žemėje, gyvendamas suaugusiojo gyvenimą siekia tirpdyti primestinius gyvenimo elementus, stengiasi suprasti save ir savo norus, bet dažniausiai atsimuša į sieną. Nes iš tikrųjų tai yra viskas apie mūsų vidinį vaiką, kuris ir buvo slopinamas.

Giliai pasąmonėje mes pykstame ant savo tėvų už šiuos ribojimus ir sąlytogumus, bet vedami pirminio išlikimo instinkto sau pykti ant jų neleidžiami. Vietoje to, dalį šio pykčio užslopiname pasąmonėjė, o visą likusį piktį nukreipiame PRIEŠ SAVE. Galime atrodyti patys ramiausi ir mieliausi žmonės, bet savo pasąmonėje per gyvenimą eiti su neapsakomu įniršiu ankstyvosioms savo patirtims.

Nešiodamiesi šias sunkias emocijas savyje vėliau klausiame kodėl susirgome onkologine, autoimunine liga ar depresija.

Emocijos niekur nedingsta, jeigu neleidžiame joms pasirodyti – jeigu patys jų nepriimame.

Priimkime tai kas buvo, bet leiskime sau judėti į priekį, išssilaisvinti.

Leisdami sau išreikšti savo tikrąsias emocijas jų neslopindami, ištirpdome ir begalę ribojimų savyje.

Įteiksiu tau TAVO ATGIMIMO PRADŽIOS dovaną.

Mano TIKRASIS AŠ – jaustis laisvai paleidus pyktį, kūno ir emocinius blokus ir patiriant kas AŠ ESU kai visa tai ištirpsta.

Per savo kūną ir išsilaisvinimą patirsi, „KAS AŠ ESU IŠ TIKRŲJŲ“?

Galiu į šią grupę priimti 12 žmonių.

 

RENGINĮ SUDARYS:

 

Du patyrimai:

1. Emocinis pykčio išraiškos patyrimas.

2. Kūno išsilaisvinimas iš naštų, įtampų ir to kas neesu.

 

Trukmė 2 val.

  • 30 min kalbėsimės
  • 30 min 1 patyrimas
  • 40 min 2 patyrimas
  • 20 min aptarimo.

Kaina 45 eur.

Vieta rezervuojama pervedus pilną sumą rekvizitais: Asta Sinkevičienė, seb bankas
LT407044000096643100. Paskirtis: Kas as esu.

Padarius apmokejimą žinute numeriu 865155050 lauksiu Tavo vardo ir trumpo 1-2 sakinių aprašymo apie tavo savijautą.
Pasiruošimas patyrimui: Patogi nevaržanti kūno judesių apranga, vanduo ir nusiteikimas pažinti save.

Su meile,

Asta Asteen 💛