SEMINARAS – Išsivaduok iš NERIMO ir BAIMIŲ!!!  +HIPNOTERAPIJOS seansas vidinei ramybei skleistis.

SEMINARAS – Išsivaduok iš NERIMO ir BAIMIŲ!!! +HIPNOTERAPIJOS seansas vidinei ramybei skleistis.

March 23, 2023 1 By asta

Šiame dienos intensyve ATRASI ASMENINĮ ATSAKYMĄ SAU PAČIAM: Kokie dalykai manyje lemia nerimo pasireiškimą? KOKS KONFLIKTAS EGZISTUOJA MANYJE? Kaip atrasti ramybę? Ar man jau reikia vaistų? Kaip galiu išgyti?

VIETA: KAUNAS.
DATA: 2023 gegužės 27 d.

Asta Asteen – transformacinio pokyčio terapeutė, hipnoterapeutė, HAMSA HOUSE kūno ir sielos namų įkūrėja, motyvacinė kalbėtoja. Kviečiu tave ĮTEIKTI SAU RAMYBĖS DOVANĄ.

—–
Kviečiu tave į PIRMĄJĮ UNIKALŲ DIENOS INTENSYVĄ, sukurtą tau, kad atgimtum ramybe.

VISIŠKAI NAUJAS IR KITOKS ŽVILGSNIS Į NERIMĄ. Visiškai naujos tau ŽINIOS, ATSAKYMAI IR SUVOKIMAI. NAUJOS PRAKTIKOS, NAUJI PATYRIMAI IR SPRENDIMO BŪDAI, kurių neatrasi niekur kitur.
Sukūriau šį dienos intensyvą TAU. Iš savo asmeninio patyrimo su nerimo sutrikimu ir visomis jo apraiškomis. Iš žinių ir suvokimų, kuriuos turiu ir gaunu kiekvieną dieną praktikoje padedant žmonėms išlaisvinti save iš nerimo gniaužtų. Iš išminties, kurią sukaupiau ir vis dar kaupiu terapinėje veikloje dirbant su žmonių pasąmone. Iš žinojimo kaip tau sunku ir kaip stipriai tau to reikia. Iš noro TAU padėti visiškai pakeisti tavo gyvenimą, požiūrį į jį ir atvesti tave iki ramybės uosto.

Kiekvieną dieną, dirbdama su klientais turinčiais nerimo sutrikimus, panikos atakas, generalizuotą nerimą ir disbalansą dvasioje – esu laiminga galėdama kiekvienam iš jų ĮTEIKTI RAMYBĖS DOVANĄ. Kiekviename nerimą patiriančiame žmoguje stebiu labai aiškiais tendencijas ir atsakymus – IŠ KUR TAI KYLA MUMYSE? KOKIE FAKTORIAI LEMIA NERIMO ATSIRADIMĄ? KAS GERIAUSIAI PADEDA IŠGYTI? KAIP ŽVELGTI Į GYVENIMĄ,

KAD JAUSČIAU RAMYBĘ?

Kviečiu TAVE ĮTEIKTI SAU RAMYBĖS DOVANĄ atrandant visus atsakymus, suvokimus, įrankius, praktikas ir žinojimą reikalingą TAVO IŠGYJIMUI.
O SVARBIAUSIA – šiame dienos intensyve ATRASI ASMENINĮ ATSAKYMĄ SAU PAČIAM: Kokie dalykai manyje lemia nerimo pasireiškimą? KOKS KONFLIKTAS EGZISTUOJA MANYJE? Kaip atrasti ramybę? Ar man jau reikia vaistų? Kaip galiu išgyti? Kiek truks mano išgyjimas?

—–
Bendra intensyvo trukmė: 6- 7 val.

Intensyvo programa:

1 dalis:

  • Nerimo pasireiškimas: MINTIS – JAUSMAS – VAIZDAS. Kaip išvengti nerimo piko?
  • Žodžio galia. Kalbėk su savimi RAMYBĖS KALBA
  • KEIČIU POŽIŪRĮ. Viskas gimė manyje.
  • Metaforos mūsų gyvenime. NUSPRENDŽIU BŪTI SVEIKU.

Pietų pertrauka 1 val. —————————–

  • KONFLIKTAS 1: vertybių, norų, santykių, darbo, asmeninis. Perfekcionizmas.
  • KONFLIKTAS 2: Internalizuota agresija vs vidinis pasyvumas.
  • TRANSAS mūsų kasdienybėje: Regresija laiku. Disociacija.

Pertrauka 20 min. —————————–

3 dalis:

  • HIPNOTERAPIJOS seansas vidinei ramybei skleistis.

4 dalis: Klausymų-atsakymų, aptarimo laikas.
————–
Intensyvo vieta: Kaunas. BLC VERSLO CENTRAS, adresu DONELAIČIO G. 62. (Detalės bus tikslinamos prieš renginį)
Intensyvo kaina 49 eur. Apmokėti pavedimu į sąskaitą: Asta Sinkevičienė, seb bankas LT407044000096643100. Mokėjimo paskirtis: “atgimstu ramybe”.
REGISTRACIJA patvirtinama po apmokėjimo.
—————————————
Iki susitikimo!
Su meile,
Asta Asteen 🙏


Asta Asteen – transformacinio pokyčio terapeutė, hipnoterapeutė, motyvacinė kalbėtoja, HAMSA HOUSE kūno ir sielos namų įkūrėja. Vedu konsultacijas žmonėms norintiems įveikti panikos atakas, nerimą, depresiją, įvairias baimes, fobijas, priklausomybes, kenčiantiems nuo kūniškų susirgimų, “nepagydomų” ligų ir sielos skausmo – nerandantiems savo kelio arba praradusiems save. Konsultacijų metu dirbame pagal mano suformuluotą “TRANSFORMACINĘ” greito pokyčio metodiką, kuri efektyviai padeda įveikti emocines problemas bei išsiugdyti naujas savybes laimingam ir pilnaverčiam gyvenimui. Stengiuosi žmonėms padėti į gyvenimą pažvelgti kitaip – visi esame apdovanoti ir esame nusipelnę gyventi tokį gyvenimą kokio trokštame. Kartu su konsultacijomis taikau hipnozę Kaune, kurios dėka emocinės problemos sprendžiamos sparčiai greičiau nei pasitelkus bet kurį kitą psichoterapijos metodą.

https://www.hamsahouse.lt/apie-mane/