Paslaugos


Hamsa House teikiamos paslaugos tai kompleksas paslaugų, kurios atliekamos siekiant įvesti harmoniją kūno ir sielos lygmenyse. Visas paslaugas galima rinktis atskirai arba kaip pilną kompleksą siekiant įveikti sudėtingas sveikatos ir emocines problemas. Poreikis apsprendžiamas individualiai su kiekvienu klientu, pagal jo norus ir galimybes.

Konsultacija (pokalbis ir sprendimo būdų aptarimas)

Jei gyvenime susiduriate su problemomis ir norite jas išspręsti. Tai gali būti emocinės ar sveikatos problemos. Kartu surasime būdą joms spręsti. Pasidalinsiu visomis žiniomis, patirtimis ir praktikomis. Kartais užtenka tiesiog pokalbio ir suvokimo viso to kas mus supa ir su mumis vyksta.

Trukmė 1 val. – paslaugos įkainis 40 eur


Problemų sprendimas hipnozės pagalba

Naujausi tyrimai parodo, jog hipnozė gali padėti mums išspręsti eilę problemų gerokai greičiau ir efektyviau nei bet kuri kita terapijos forma.

Trukmė 1 – 2 val.

1 val įkainis 60 eur (įkainis valandinis)

 

Hipnozės testas su konsultacija 

Nustatysime jūsų imlumą hipnozei. Prieš tai aptarsime jūsų problematiką ar norus ir siekius dėl kurių kreipėtės. Toliau atliksime hipnotestą, siekdami suprasti kokia informacija mums bus prieinama hipnozės metu ir kokį galimą rezultatą jums duos pilna procedūra. Viską aptarsime ir nuspręsime tolimesnius žingsnius.


Streso, baimės, nerimo, priklausomybių šalinimas, trokštamų savybių ugdymas

Seanso metu keliaujame į jūsų pasąmonę hipnozės pagalba. Efektyviai šalinamos įvairios fobijos, baimės, nerimas, neigiamų įvykių ir emocijų pasekmės. Atskleidus neigiamų emocijų priežastį, išsilaisviname nuo mus slegiančios naštos. Sustiprinamos mūsų teigiamos savybės ir gebėjimai, skatinamas savybių ugdymasis. Tapsite ramesni, labiau pasitikintys savimi ir gyvenimu.

(Rekomenduojami 2-3 susitikimai kas 1 -3 savaites priklausomai nuo situacijos)


Kelionė į pasąmonę 

Hipnozės būdų keliaujama į jūsų pasąmone siekiant gauti atsakymus ir išspręsti jums rūpimus klausimus ar sveikatos problemas. Mūsų pasąmonėje glūdi tikrosios priežastys, tikrieji norai ir atsakymai į kuriuos sąmoningu suvokimu mes pažvelgti negalime. Gausite atsakymus ir sprendimo būdus į jums rūpimus klausimus, situacijas ar būsenas, kuriose šiuo metu esate. Pasąmonė nukreips jus sprendimo būdų link, pateiks tai kas jai atrodo svarbu. Dažnai mūsų problemų priežastys glūdi šiek tiek giliau nei mes galime pamatyti ir suvokti savo protu. Čia galioja laisvos valios principas – pasąmonė visada dirba tik jūsų naudai. ​


Regresinė Terapija

Šiais laikais reinkarnacijos faktas tapo lengviau suvokiamas ir prieinamas kiekvienam iš mūsų. Apie sielų persikūnijimą įrodo ir šiuolaikiniai moksliniai tyrimai visame pasaulyje atliekami jau ne vieną dešimtmetį. Hipnozės specialistai turi galimybę pažvelgti į skirtingas žmonių sielos reinkarnacijos, kuriose kūnas atlieka tik fizinį vaidmenį pasitarnaudamas mums šiame pasirinktame gyvenime. Hipnozės pagalba, mes turime galimybę patys tarsi filmą ekrane stebėti savo buvusį gyvenimą ar gyvenimus, galimai įtakojusius mūsų dabartinę būtų. Neišspręstos problemos, karminės sąjungos ar šleifai, nesuprastos emocijos, kurios atrodo priklauso ne mums – visa tai dažnai būna praeitų gyvenimų palikimas. Viskas slypi užkoduota mūsų DNR – visus atsiminimus apie įvykius ir išgyventas emocijas mes atsinešame su savimi, tačiau mūsų sąmonė to nesuvokia ir tiesiog priima tai kaip praeitį. Viskas įtakoja mūsų šiandienos gyvenimą, dažnai mūsų gyvenimas vyksta pagal tuos pačius modelius, kartojame tas pačia klaidas ir jaučiamės vienodai, nors ir stengiamės sąmoningai kažką keisti. Neretai praeituose gyvenimuose išgyventi įvykiai ir jausmai mus lydi šiame gyvenime, todėl regresinės kelionės metu galima efektyviai pašalinti emocines ligas, baimes, depresiją bei sunkiai paaiškinamus jausmus. Pagaliau išsivaduoti iš atsikartojančių įvykių rato. Hipnozės metu kartais pakanka pamatyti ir priimti bei įsisąmoninti praeities įvykius ir jie dažnai netenka galios šiam gyvenime.


Kelionė į sielos namus

Tai išskirtinė ir gili kelionė, į kurią leidžiamasi su intencija pažvelgti į savo pradą. Tai galimybė pažvelgti į vietą iš kur atkeliavome, į savo sielos namus. Šios kelionės dėka galime susitikti su savo giminingomis sielomis, vedliais, suvokti savo tikrąją misiją ir paskirtį. Ši kelionė leidžia mums pažvelgti į mūsų atėjimo į žemę tikslą bei kryptis kurioms mums gali būti naudingos šiame gyvenime.